Kontakt

Studentski zbor je dostupan putem službene e-mail adrese zbor@zvu.hr svakim radnim danom.

Na mrežnim stranicama Studentskog zbora dostupni su kontakt podaci studentskih Predstavnika pojedinih studijskih godina, Predsjedništva Studentskog zbora i Voditelja studentskih sekcija.

Adresa: Mlinarska cesta 38, 10 000 Zagreb

Službeni adresar Studentskog zbora Zdravstvenog veleučilišta

ak.godina 2020./2021.

 

IME I PREZIME TITULA BROJ MOB. E-MAIL
1. Predsjednik SUZVU
2. Lejla Huskić Zamj Predsjednice SZZVU 095 776 9013 lejla.huskic@zvu.hr
3. Mia Vidović Tajnica SZZVU 099 444 4161 mia.vidovic@zvu.hr
4. Ivan Bošnjak Studentski Pravobranitelj 091 515 8158 ivan.bosnjak@zvu.hr
5. Marija Mrkonjić Voditeljica Ureda za volonterske i humanitarne aktivnosti SZZVU 099 443 3704 marija.mrk123@gmail.com
6. Gabrijela Kokotović Voditeljica Sportske udruge „SUSZVU“ 091 735 8979 gabrijelakokotovic@gmail.com
7. Filip Masle Voditelj EKO ZVU grupe 0923022498 fmasle@mail.com
8. Katarina Husarek Predstavnica SE 1 091 562 6926 katarinahusarek@gmail.com
9. Marija Ana Štruklec Zamj Predstavnice SE 1 098 991 3102 marijaanastruklec123@gmail.com
10. Mihael Bukovski Predstavnik SE 1 (izv. gr. 1) 095 531 1077 mihael.bukovski4@gmail.com
11. Zvonko Janeš Za Predstavnika SE 1 (izv. gr. 1) 099 810 8103 zvonkojanes1@gmail.com
12. Kira Hajčić Predstavnica FT 1 091 927 5297 hajcickira@gmail.com
13. Martina Matošević Zamjenica Predstavnice FT 1 099 88 25612 3214martina@gmail.com
14. Klaudija Ljubić Predstavnica FT 1 (izv. 1) 097 953 1650 klaudija.ljubic11@gmail.com
15. Gabrijela Babić Zamj Predstavnika FT1 (izv. 1) gabriela.babic0@gmail.com
16. Ena Poljak Predstavnica MLD 1 0993659755 ena.poljak253@gmail.com
17. Ivona Čižmešija Zamjenica Predstavnice MLD 1 0997863939 ivona.cizmesija02@gmail.com
18. Mara Klarić Predstavnica MLD 1 izv. 099 1948 256 klarma1985@gmail.com
19. Kornelija Knez Zamj. Predstavnice MLD 1 izv 095 9664 639 bkorni@gmail.com
20. Monika Sedlar Predstavnica RTG 1 099 572 2803 monikasedlar17@gmail.com
21. David Gajski Zamj. Predstavnice RTG 1 099 731 6555 david.gajski123@gmail.com
22. Iva Bungić Predstavnik SAN 1 0923022498 ibungic73@gmail.com
23. Zamj. Predstavnika SAN 1
24. Valerija Bagić Predstavnica RT 1 valerija.bagic@gmail.com
25. Bernarda Milutin Zamjenica Predstavnice RT 1 bernardamilutin3@gmail.com
26. Paula Cvenić Predstavnica SE 2 pcvenic18@gmail.com
27. Anđela Kovač Zamjenica Predstavnice SE 2 091 902 6780 andela.kovac11@hotmail.com
28. Željka Božić Predstavnica SE 2 (izv.gr.1) 099 662 2599 zeljka.bozic07@gmail.com
29. Sarah Budek Zamj Predstavnika SE 2 (izv.gr.1) 091 511 4399 sarah.budek@gmail.com
30. Nikolina Vidaković Predstavnik SE 2 (izv. gr. 2) 091 514 3996 nikolinavidakovic@gmail.com
31. Milan Nikolić Zamj Predstavnika SE 2 (izv.gr.2) 097 625 5396 evomeneee@gmail.com
32. Lovro Božinović Predstavnik FT 2 095 531 0488 lovro.bozinovic@gmail.com
33. Mario Jerinić Zamj. Predstavnika FT 2 098 907 4720 jerinic.mario@gmail.com
34. Leda Račić Predstavnica FT 2 (izv. 1) 091/9340530 ledaracic@gmail.com
35. Zamj. Predstavnice FT 2 izv.
36. Adriana Lukunić Predstavnica MLD 2 0915223466 adriana.lukunic5@gmail.com
37. Rahela Bošnjak Zamj. Predstavnice MLD 2 092 1891765 rahela.bosnjak10@gmail.com
38. Nikolina Pavić Predstavnica MLD 2 izv. 098 814577 nikolinapeharec@gmail.com
39. Štefanec Dino Zamj. Predstavnice MLD 2 izv. 091 5654508 stefanecd@gmail.com
40. Iva Vidaković Predstavnica RTG 2 091 924 5515 vidakoviciva5@gmail.com
41. Nikolina Petranović Zamj. Predstavnice RTG 2 099 578 5900 petranovicnikolina@gmail.com
42. Marko Kuhač Predstavnica SAN 2 markic.kuhac@gmail.com
43. Zamj. Predstavnice SAN 2
44. Nikolina Drežnjak Predstavnica RT 2 nikolina.dreznjak2112@gmail.com
45. Zamj. Predstavnice RT 2
46. Lucija Kramar Predstavnica SE 3 095 5254 655 lucija.kramar@gmail.com
47. Nikola Pavković Zamj. Predstvnice SE 3 099 3219 276 pavkovic.nikola79@gmail.com
48. Ivana Pastuović Predstavnica SE 3 (izv. gr. 1) 099 743 5224 pastuovicivana@gmail.com
49. Zamj. Predstavnice SE 3 (izv.gr.1)
50. Ana Matić Predstavnik SE 3 (izv.gr. 2) anamatic1009@gmail.com
49. Tea Šimurina Zamj Predstavnika SE 3 (izv.gr.2) 091 731 9373 simurinatea379@gmail.com
50. Ivana Vladić Zamj. Predstavnice SE 3 095 541 0353 ivladic33@gmail.com
51. Mirta Otmačić Predstavnica FT 3 095 5931 345 mirta.otmacic@gmail.com
52. Luka Paliska Zamj. Predstavnice FT 3 uka.paliska@gmail.com
53. Valentina Krnjak Predstavnica FT 3 izv. 095 398 8225 krnjakvalentina@gmail.com
54. Ana Balić Zamj. Predstavnice FT 3 izv. 091 724 6899 balicana12@gmail.com
55. Lea Hamelec Predstavnica MLD 3 095 549 0396 lhamelec7@gmail.com
56. Dorotea Mihalinec Zamj. Predstavnice MLD 3 0955388834 dorotea.mihalinec@gmail.com
57. Lucija Matešić Predstavnica RTG 3 099 877 2281 matesiclucija22@gmail.com
58. Ana Bolfek Zamj. Predstavnice RTG 3 091 570 7297 ana.bolfek1@gmail.com
59. Lana Lužanac Predstavnica SAN 3 lana.luzanac@gmail.com
60. Zamj. Predstavnice SAN 3
61. Pavla Ovčar Predstavnica RT 3 pavla.ovcar@hotmail.com
62. Zamjenica Predstavnice RT 3
63. Predstavnica FT 1 (PAKRAC)
64. Zamj. Predstavnice FT 1 (PAK)
65. Iva Virneš Predstavnica FT 2 (PAK) 0989760390 sb.ivirkes@gmail.com
66. Hana Ivanović Zamj predstavnice FT 2 (PAK) 0976310101 ivanovichana001@gmail.com
67. Suzana Pritula Predstavnica FT 3 (PAK) 099 400 6329 suzanapritula@gmail.com

suzana.pritula@gmail.com

68. Kruno Bušić Zamj Predstavnice FT 3 (PAK) 0911684023 krunobusic3@gmail.com
69. Kristina Delaš Specijalistički diplomski studij fizioterapije 0996803368 delas.kristina@gmail.com
70. Miamaja Babić Specijalistički diplomski studij sanitarnog inženjerstva miamaja1905@gmail.com
71. Filip Kolenković Specijalistički diplomski studij Menadžment u sestrinstvu 1. god. christiankolenkovic@gmail.com
72. Jasmin Djedović Specijalistički diplomski studij Menadžment u sestrinstvu 2. god. 098 974 0047 jasmin.djedovic.1@gmail.com